Hardinxveld-Giessendam: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1973 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1973 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1982 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1982 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p2.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1987 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:39, 22 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse overheidswapens |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
Provincie : Zuid Holland
Opheffing : -
Toevoegingen : 1957 Hardinxveld (ged), Giessendam (ged)
I : 20 september 1958
"Linksgeschuind : I van keel beladen met 3 palen van paalvair, het schildhoofd van goud, beladen in de rechterbovenhoek met een vogel van goud, II in keel een zilveren molenrad. Het schild gedekt met een gouden kroon van 3 bladeren en 2 paarlen."
Oorsprong/verklaring
Samengesteld uit de wapens van Hardinxveld en Giessendam, zie aldaar.
Poststempel 1973 |
Poststempel 1982 |
Poststempel 1987 |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site
Literatuur : -