approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021) |
||
Line 484: | Line 484: | ||
| 015/2021 | | 015/2021 | ||
| [[Danilo Pavličić]] | | [[Danilo Pavličić]] | ||
|- | |||
| 016/2021 | |||
| [[Tomasz Arkadiusz Grzeszkowiak]] | |||
|} | |} |