approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2022: added Antonio Ruiz Porras) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2022: added Igor Vladimirovich Kulagin) |
||
Line 588: | Line 588: | ||
| 008/2022 | | 008/2022 | ||
| [[Antonio Ruiz Porras]] | | [[Antonio Ruiz Porras]] | ||
|- | |||
| 009/2022 | |||
| [[Igor Vladimirovich Kulagin]] | |||
|} | |} |