approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,710,207
edits
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|align="center"|[[File:maastricht-diploma.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapendiploma van Maastricht (kleuren van het schild in de tijd verkleurd) | |align="center"|[[File:maastricht-diploma.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapendiploma van Maastricht (kleuren van het schild in de tijd verkleurd) | ||
|align="center"|[[File:maastricht2.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapen op het stadhuis van Maastricht ([http://home.planet.nl/%7Evers1297/maastrichtw01.jpg|center bron]) | |align="center"|[[File:maastricht2.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapen op het stadhuis van Maastricht ([http://home.planet.nl/%7Evers1297/maastrichtw01.jpg|center bron]) | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:maastricht4.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapen op glas-in-lood in het station | |||
|align="center"|[[File:maastricht5.jpg|400 px|center]] <br/>Het wapen op een historisch pand op het Vrijthof | |||
|} | |} | ||
edits