approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,707,955
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "'''Literature'''" to "'''Literature'''") Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|'''Czech''' | |'''Czech''' | ||
| V modrém štítě horník se stříbrnou kuklou v černém kabátci s flekem a stříbrným opaskem, stříbrnými kalhotami a černými botami. V pravé ruce drží želízko, v pozdvižené levé mlátek, obojí stříbrné. | | V modrém štítě horník se stříbrnou kuklou v černém kabátci s flekem a stříbrným opaskem, stříbrnými kalhotami a černými botami. V pravé ruce drží želízko, v pozdvižené levé mlátek, obojí stříbrné. | ||
|- | |||
|'''English''' | |||
| blazon wanted | |||
|} | |||
===Origin/meaning=== | ===Origin/meaning=== |
edits