approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,880,333
edits
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|align="center"|[[File:udenz2.jpg|center|350 px|Zegel van {{PAGENAME}}]]<br/>Een 15e eeuws zegel van Uden | |align="center"|[[File:udenz2.jpg|center|350 px|Zegel van {{PAGENAME}}]]<br/>Een 15e eeuws zegel van Uden | ||
|align="center"|[[File:udenz1.jpg|center|350 px|Zegel van {{PAGENAME}}]]<br/>Een 19e eeuws lakzegel van de gemeente (foto Bauke Hüsken) | |align="center"|[[File:udenz1.jpg|center|350 px|Zegel van {{PAGENAME}}]]<br/>Een 19e eeuws lakzegel van de gemeente (foto Bauke Hüsken) | ||
| | |- | ||
|align="center"|[[File:uden.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:uden.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:uden.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:uden.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:2010.wi2.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Willem II]] bandje | |||
|} | |} | ||
In 1992 stelde de Noordbrabantse Commissie voor Wapen- en Vlaggenkunde voor het wapen alsvolgt te wijzigen:<br/> | In 1992 stelde de Noordbrabantse Commissie voor Wapen- en Vlaggenkunde voor het wapen alsvolgt te wijzigen:<br/> | ||
'''"In keel een hartschild van zilver, over alles heen een karbonkel van goud. Het schild gedekt met een gouden kroon van drie bladeren en twee parels."''' | '''"In keel een hartschild van zilver, over alles heen een karbonkel van goud. Het schild gedekt met een gouden kroon van drie bladeren en twee parels."''' |
edits