Belgium (stamps): Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) (→FDCs) |
Knorrepoes (talk | contribs) (→FDCs) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[[File:be-oostende3.jpg|400 px|center]]<br>[[Oostende]] | |[[File:be-oostende3.jpg|400 px|center]]<br>[[Oostende]] | ||
|[[File:be-louviere.jpg|400 px|center]]<br>[[La Louvière]]|- | |[[File:be-louviere.jpg|400 px|center]]<br>[[La Louvière]]|- | ||
|- | |||
|[[File:be-piron.jpg|400 px|center]]<br>Brigade Piron | |[[File:be-piron.jpg|400 px|center]]<br>Brigade Piron | ||
|[[File:be-stmichel.jpg|400 px|center]]<br>St. Michels orde | |[[File:be-stmichel.jpg|400 px|center]]<br>St. Michels orde |