Tytsjerksteradiel: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
{|align="center" | {|align="center" | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hes.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hes.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}-schot.jpg|350 px|center]]<br/>Het wapen in de Schotanus-Halma atlas (druk uit 1718) | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}-schot.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in de Schotanus-Halma atlas (druk uit 1718) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:tietjerksteradeel.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:tietjerksteradeel.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:tietjerksteradeel.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:tietjerksteradeel.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1984 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1994 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1984 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1994 | |||
|} | |} | ||