Breda (Noord-Brabant): Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - " Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman (1708)" to " Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman (1708)") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
{|align="center" | {|align="center" | ||
|align="center"|[[File:pol-breda.JPG|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen gebruikt als helmteken van de politie. | |align="center"|[[File:pol-breda.JPG|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen gebruikt als helmteken van de politie. | ||
|align="center"|[[File:bredaput.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/> Het wapen op een putdeksel | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:breda.tile.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels]] | |align="center"|[[File:breda.tile.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels]] | ||
|align="center"|[[File:breda1.tile.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/> | |align="center"|[[File:breda1.tile.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/> | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1973 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1977 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p2.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1986 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p5.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1987 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p3.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1987 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p4.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1987 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1973 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1989 | |||
|} | |} | ||