Baarderadeel: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
{|align="center" | {|align="center" | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hes.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in het [[Wapen- en Vlaggenboek Hesman|Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman]] uit 1708 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hes.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in het [[Wapen- en Vlaggenboek Hesman|Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman]] uit 1708 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}-schot.jpg|350 px|center]]<br/>Het wapen in de Schotanus-Halma atlas (druk uit 1718) | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}-schot.jpg|350 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]]<br/>Het wapen in de Schotanus-Halma atlas (druk uit 1718) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:baarderadeel.ok.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:baarderadeel.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:baarderadeel.hag.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:baarderadeel.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1976 | |||
|} | |} | ||