Zaltbommel: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1986. | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1986. | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}m.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een putdeksel | |||
|} | |} | ||