Mottoes in Latin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 369: | Line 369: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Believe in the sign | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Believe in the sign | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Rochdale]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Rochdale]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Crescente luce | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[James Cook University]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Crescit sub pondere virtus | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Crescit sub pondere virtus |