approved, Administrators
196,980
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Always ready | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Always ready | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[South Tyneside]], [[Glanford]], [[Glanford Brigg]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[South Tyneside]], [[Glanford]], [[Glanford Brigg]], [[USCGC Stratton (WMSL-752)]] | ||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Anchored in arms | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Anchored in arms | ||
Line 541: | Line 541: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Learn to serve | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Learn to serve | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Canadian Forces Base Cornwallis, Canada]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Canadian Forces Base Cornwallis, Canada]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Legends begin here | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[USCGC Bertholf (WMSL-750)]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Let's go | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Let's go | ||
Line 1,078: | Line 1,081: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Vigilant in faith and indusrty | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Vigilant in faith and indusrty | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cleethorpes]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cleethorpes]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Vigilant sentinel | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[USCGC Hamilton (WMSL-753)]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Virtue, speed, ferocity | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Virtue, speed, ferocity |