approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,709,629
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:1937.wi2.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Willem II]] bandje | |align="center"|[[File:1937.wi2.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Willem II]] bandje | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1978 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | ||
|- | |- |
edits