approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Ivan Lončarević) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Francisco-José Bermejo Fernández-Briceño) |
||
Line 336: | Line 336: | ||
| 030/2019 | | 030/2019 | ||
| [[Ivan Lončarević]] | | [[Ivan Lončarević]] | ||
|- | |||
| 031/2019 | |||
| [[Francisco-José Bermejo Fernández-Briceño]] | |||
|} | |} |