approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Marco Rodrigues da Silva) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019) |
||
Line 342: | Line 342: | ||
| 032/2019 | | 032/2019 | ||
| [[Marco Rodrigues da Silva]] | | [[Marco Rodrigues da Silva]] | ||
|- | |||
| 033/2019 | |||
| [[Gerd Hruška]] | |||
|} | |} |