Mottoes in Latin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→S) |
(→F) |
||
Line 969: | Line 969: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cazenove and Co]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cazenove and Co]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Fieri potest | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Signal Regiment No 2, Spanish Army]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Findendo fingere disco | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Findendo fingere disco |