Mottoes in Latin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→D) |
(→D) |
||
Line 691: | Line 691: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Lord save us | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Lord save us | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Henfield]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Henfield]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Dominus mea domus orationis | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Dominus mea domus orationis | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| |