approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,709,898
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|align="center"|[[File:idaarderadeel.ok.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:idaarderadeel.ok.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:idaarderadeel.hag.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:idaarderadeel.hag.jpg|center]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1974 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1983 | |||
|} | |} | ||
{{media}} | {{media}} |
edits