Mottoes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 216: | Line 216: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Breton | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Breton | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Quimper]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Quimper]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Urram | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Respect | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Scottish | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Glen High School]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|War zao atao | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|War zao atao |