approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Kevin Haelterman) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Ivan Lončarević) |
||
Line 333: | Line 333: | ||
| 029/2019 | | 029/2019 | ||
| [[Kevin Haelterman]] | | [[Kevin Haelterman]] | ||
|- | |||
| 030/2019 | |||
| [[Ivan Lončarević]] | |||
|} | |} |