approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,709,903
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}5.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de stad ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Sloten/Heerenwal48g.jpg bron]) | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}5.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de stad ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Sloten/Heerenwal48g.jpg bron]) | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}6.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de stad ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Sloten/BolwerkZuidzijde00s.jpg bron]) | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}6.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de stad ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Sloten/BolwerkZuidzijde00s.jpg bron]) | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1980 | |||
|} | |} | ||
edits