approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) No edit summary |
Krystofhuk (talk | contribs) (added more numbers) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| 003/2016 | | 003/2016 | ||
| [[Stush Armistead|Stush Armistead]] | | [[Stush Armistead|Stush Armistead]] | ||
|- | |||
| 004/2016 | |||
| [[Enrique Calabuig|Enrique Calabuig]] | |||
|- | |||
| 005/2016 | |||
| [[Chas Charles-Dunne|Chas Charles-Dunne]] | |||
|- | |||
| 006/2016 | |||
| [[Miguel Silva Reichinger Pinto Correia|Miguel Silva Reichinger Pinto Correia]] | |||
|} | |} | ||
Line 37: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| 001/2017 | | 001/2017 | ||
| | | [[Rubén Alberto Calabuig|Rubén Alberto Calabuig]] | ||
|- | |- | ||
| 002/2017 | | 002/2017 | ||
Line 55: | Line 64: | ||
| 002/2018 | | 002/2018 | ||
| [[Evangelos Andreou|Evangelos Andreou]] | | [[Evangelos Andreou|Evangelos Andreou]] | ||
|- | |||
| 003/2018 | |||
| [[Clifford Phillip Brunetti|Clifford Phillip Brunetti]] | |||
|- | |||
| 004/2018 | |||
| [[Cerrina de Clare|Cerrina de Clare]] | |||
|- | |||
| 005/2018 | |||
| [[Natalie de Clare|Natalie de Clare]] | |||
|} | |} | ||
Line 65: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
| 001/2019 | | 001/2019 | ||
| | | [[Austin Charles Berry|Austin Charles Berry]] | ||
|- | |- | ||
| 002/2019 | | 002/2019 | ||
| | | [[José Juan Carrión|José Juan Carrión]] | ||
|- | |||
| 003/2019 | |||
| [[Michael Joseph Cohen|Michael Joseph Cohen]] | |||
|} | |} |