approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2024: added Firebaugh) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2024: added Forrester) |
||
Line 634: | Line 634: | ||
| 002/2024 | | 002/2024 | ||
| [[Charles Dale Firebaugh]] | | [[Charles Dale Firebaugh]] | ||
|- | |||
| 003/2024 | |||
| [[James William Forrester]] | |||
|} | |} |