1911th Armoured Rifle Company, 191st Mechanized Battalion, Norrbotten Regiment, Swedish Army: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "|-↵|'''English''' " to ". |- |'''English''' ") |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''Swedish''' | |'''Swedish''' | ||
|Vapen: I rött fält en pansrad arm hållande ett svärd, åtföljd ovan till dexter av XI, allt av guld|- | |Vapen: I rött fält en pansrad arm hållande ett svärd, åtföljd ovan till dexter av XI, allt av guld. | ||
|- | |||
|'''English''' | |'''English''' | ||
| blazon wanted | | blazon wanted |