Leeuwarderadeel: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "50 px|Link=Netherlands[[Category:Nederlandse" to "[[Category:Nederlandse") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|align="center"|[[File:leeuwarderadeel.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:leeuwarderadeel.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:leeuwarderadeel.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:leeuwarderadeel.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1995 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel | |||
|} | |} | ||
Revision as of 09:28, 26 January 2020
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse overheidswapens |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
LEEUWARDERADEEL
Provincie : Fryslân (Friesland)
Opheffing : 2018 Leeuwarden
Toevoegingen : -
I : 25 maart 1818
"Gevierendeeld : het eerste van zilver beladen met 3 groene klaverbladen, staande 1 en 2, het tweede, derde en vierde van lazuur beladen met een klimmende leeuw van goud, getongd van keel. Het schild gedekt met een goude kroon."
NB : de kroon heeft 3 bladeren en 2x3 parels
Oorsprong/verklaring
Samengesteld uit het wapen van Leeuwarden en de klaverbladen als symbool voor de landbouw.
Het wapen in de Oldenkott albums +/- 1910 |
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Briefhoofd, +/- 1995 |
Poststempel |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site