Mottoes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[South Africa]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[South Africa]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|sa k//?a: !a1si ?u1si | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Auni | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|We go good life | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Northern Cape]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Elimu tiba utafiti | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Elimu tiba utafiti |