approved, Administrators
175,064
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 346: | Line 346: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|First to fight | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|First to fight | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Destroyer USS Higgins]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Destroyer USS Higgins]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Fix forward | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[449th Support Battalion, Texas Army National Guard]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Flourish under the sun | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Flourish under the sun | ||
Line 832: | Line 835: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Prompt in progress | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Prompt in progress | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cumnock and Holmhead]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Cumnock and Holmhead]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Pride of ordnance | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[949th Support Battalion, Texas Army National Guard]] | |||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Progress | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Progress | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Blackpool]], [[Institution of Mechanical Engineers]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Blackpool]], [[Institution of Mechanical Engineers]] | ||
Line 1,084: | Line 1,090: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Superior technology superior perfomance | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Superior technology superior perfomance | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[USCGC Aspen (WLB-208)]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[USCGC Aspen (WLB-208)]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Support forward | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[636th Support Battalion, Texas Army National Guard]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Support and sustain | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Support and sustain |