approved, Administrators
174,842
edits
(→D) |
(→C) |
||
Line 547: | Line 547: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Charlottetown]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Charlottetown]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Cupidus et paratus | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Eager and ready | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[741st Ordnance Battalion, Washington Army National Guard]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Curandum omnium bonum | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Curandum omnium bonum |