Mottoes in Latin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) (→I) |
Knorrepoes (talk | contribs) (→C) |
||
Line 351: | Line 351: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|To know so as to better do | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|To know so as to better do | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Collège Sainte-Anne de Lachine]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Collège Sainte-Anne de Lachine]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Collectos spargere fontes | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Tees Valley Water Board]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Com et hom | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Com et hom |