approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (added Carlos Manuel Padilla Morani) |
Krystofhuk (talk | contribs) (added Leonard Dean Henderson) |
||
Line 318: | Line 318: | ||
| 024/2019 | | 024/2019 | ||
| [[Carlos Manuel Padilla Morani]] | | [[Carlos Manuel Padilla Morani]] | ||
|- | |||
| 025/2019 | |||
| [[Leonard Dean Henderson]] | |||
|} | |} |