approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Kevin Haelterman) |
||
Line 330: | Line 330: | ||
| 028/2019 | | 028/2019 | ||
| [[Philip Snediker]] | | [[Philip Snediker]] | ||
|- | |||
| 029/2019 | |||
| [[Kevin Haelterman]] | |||
|} | |} |