approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Francisco-José Bermejo Fernández-Briceño) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2019: added Marco Rodrigues da Silva) |
||
Line 339: | Line 339: | ||
| 031/2019 | | 031/2019 | ||
| [[Francisco-José Bermejo Fernández-Briceño]] | | [[Francisco-José Bermejo Fernández-Briceño]] | ||
|- | |||
| 032/2019 | |||
| [[Marco Rodrigues da Silva]] | |||
|} | |} |