approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Almeida) |
||
Line 445: | Line 445: | ||
| 002/2021 | | 002/2021 | ||
| [[Daniel Cranfill]] | | [[Daniel Cranfill]] | ||
|- | |||
| 003/2021 | |||
| [[Raimundo Almeida]] | |||
|} | |} |