approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2022: added Arian Evan Collins) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2022: added Geslaya) |
||
Line 594: | Line 594: | ||
| 010/2022 | | 010/2022 | ||
| [[Arian Evan Collins]] | | [[Arian Evan Collins]] | ||
|- | |||
| 011/2022 | |||
| [[Ramoncito Tomale Geslaya]] | |||
|} | |} |