approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Philippe A. A. Pille) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Kane) |
||
Line 410: | Line 410: | ||
| 018/2020 | | 018/2020 | ||
| [[Philippe A. A. Pille]] | | [[Philippe A. A. Pille]] | ||
|- | |||
| 019/2020 | |||
| [[Kevin Rolland Kane]] | |||
|} | |} |