approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Markus Peter Christian Kalter) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Porcelli) |
||
Line 416: | Line 416: | ||
| 020/2020 | | 020/2020 | ||
| [[Markus Peter Christian Kalter]] | | [[Markus Peter Christian Kalter]] | ||
|- | |||
| 021/2020 | |||
| [[Luca Porcelli]] | |||
|} | |} |