approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Winfried Schrödter) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Kazimír Zétény Bodnár) |
||
Line 550: | Line 550: | ||
| 037/2021 | | 037/2021 | ||
| [[Winfried Schrödter]] | | [[Winfried Schrödter]] | ||
|- | |||
| 038/2021 | |||
| [[Kazimír Zétény Bodnár]] | |||
|} | |} |