approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2022: added William Owen Gerney Douglas-Huriwai) |
Krystofhuk (talk | contribs) (added Rafał Roman Albiński) |
||
Line 579: | Line 579: | ||
| 005/2022 | | 005/2022 | ||
| [[William Owen Gerney Douglas-Huriwai]] | | [[William Owen Gerney Douglas-Huriwai]] | ||
|- | |||
| 006/2022 | |||
| | |||
|- | |||
| 007/2022 | |||
| [[Rafał Roman Albiński]] | |||
|} | |} |