approved, Administrators
175,018
edits
(→R) |
(→D) |
||
Line 567: | Line 567: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Pearl Assurance Company]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Pearl Assurance Company]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|De oppresso liber | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|To liberate from opression | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[1st Special Forces, US Army]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|De profundis | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|De profundis |