approved, Administrators
1,940
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added D'Henry) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Israel Judah Schneider) |
||
Line 428: | Line 428: | ||
| 024/2020 | | 024/2020 | ||
| [[Mattéo D'Henry]] | | [[Mattéo D'Henry]] | ||
|- | |||
| 025/2020 | |||
| [[Israel Judah Schneider]] | |||
|} | |} |