approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,709,995
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "===Official blazon=== " to "{| class="wikitable" |+Official blazon |- |'''Spanish''' | ") |
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - ". ===Origin/meaning===" to ". |- |'''English''' | {{blazon wanted}} |} ===Origin/meaning===") |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|'''Spanish''' | |'''Spanish''' | ||
| *(gl) De sinople unha cruz pometeada de ouro cargada de catro rubís de goles e catro vieiras de prata nos cantos, sobre ondas de prata e azur; bordo cargado de catro aneis de azur e catro plumas de escribir. Ao timbre, coroa real pechada. | | *(gl) De sinople unha cruz pometeada de ouro cargada de catro rubís de goles e catro vieiras de prata nos cantos, sobre ondas de prata e azur; bordo cargado de catro aneis de azur e catro plumas de escribir. Ao timbre, coroa real pechada. | ||
|- | |||
|'''English''' | |||
| {{blazon wanted}} | |||
|} | |||
===Origin/meaning=== | ===Origin/meaning=== |
edits