approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,880,530
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "↵↵<gallery widths=250px heights=200px perrow=0>" to " ===Image gallery=== <gallery widths=250px heights=200px perrow=0>") |
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "|-↵|'''English''' " to ". |- |'''English''' ") Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|'''Swedish''' | |'''Swedish''' | ||
| Sköld delad av guld, vari två blå laxar över varandra med röd beväring (därest dylik skall komma till användning), och blått, vari två spetsar av guld|- | | Sköld delad av guld, vari två blå laxar över varandra med röd beväring (därest dylik skall komma till användning), och blått, vari två spetsar av guld. | ||
|- | |||
|'''English''' | |'''English''' | ||
| blazon wanted | | blazon wanted |
edits