Wehl: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|align="center"|[[File:wehl.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:wehl.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1979 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p2.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1981 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:wehl1.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | |align="center"|[[File:wehl1.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 |
Revision as of 13:51, 25 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse overheidswapens |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
WEHL
Provincie : Gelderland
Opheffing : 2005 Doetinchem
Toevoegingen : -
I : 20 november 1916
"In azuur een keper van goud, vergezeld van drie leliën van hetzelfde."
Oorsprong/verklaring
Het wapen is de linkerhelft van het wapen van de graven Von der Goltz, die de lelies van zilver voerden.
De heerlijkheid Wehl kwam in 1768 in handen van deze familie en werd daardoor een onderdeel van Pruisen. Pas in 1816 werd het gebied bij Nederland gevoegd.
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Poststempel 1975 |
Poststempel 1979 |
Poststempel 1981 |
Briefhoofd, +/- 1985 |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site