Wisch (Oude IJsselstreek): Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|align="center"|[[File:wisch.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:wisch.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:wisch.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:wisch.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1970 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1986. | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1986. |
Revision as of 13:19, 25 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse overheidswapens |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
WISCH
Provincie : Gelderland
Opheffing : 2005 Oude IJsselstreek
Toevoegingen : 1818 Terborg, Varsseveld
I : 13 mei 1961
"In goud 2 gaande, boven elkaar geplaatste leeuwen van keel. Het schild gedekt met een gouden kroon van 3 bladeren en 2 paarlen."
Oorsprong/verklaring
Het wapen is in omgekeerde kleuren het wapen van de familie Van Wisch.
De gelijknamige heerlijkheid werd door de Hoge Raad van Adel bevestigd in het gebruik van hetzelfde wapen op 7 oktober 1818.
Het wapen in de Oldenkott albums +/- 1910 |
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Poststempel 1970 | |
Het wapen op een envelop 1986. |
Het wapen op een envelop 1989. |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site
Literatuur : Sierksma, 1962