Helvoirt: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "50 px|Link=Netherlands[[Category:Nederlandse" to "[[Category:Nederlandse") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1985 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}e.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een envelop 1972 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1993 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:27, 25 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse heraldiek |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
HELVOIRT
Provincie : Noord Brabant
Opheffing : 1996 Haaren
Toevoegingen : -
I : 16 juli 1817
"Van lazuur beladen met een kruisstreep en gekantonneerd met 4 klimmende leuwen, alles van goud. Het schild rustende tegen St. Nicolaas van goud."
Oorsprong/verklaring
Het wapen is een versie van het wapen Limburg-Brabant in rijkskleuren.De schildhouder is de parochieheilige.
Van den Bergh noemt een zegel uit 1584, waarop het gehele wapen met heilige.
Het wapen in de Oldenkott albums +/- 1910 |
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Briefhoofd, +/- 1985 |
Het wapen op een envelop 1972 |
Poststempel 1985 |
Poststempel 1993 |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site
Literatuur : vdBergh, 1878